Kontaktujte nás 24 hodin 7 dní v týdnu

...tak jako k sobě domů pro rodinu

Ke každé zakázce přistupujeme jako k sobě vlastní. Po celou dobu jednání komunikujete pouze s jedním zástupcem našeho týmu, který vás směřuje krok po kroku v cestě k novému tepelnému čerpadlu, klimatizaci nebo rekuperaci. Je středobodem mezi našimi odděleními ve firmě a vámi. Zároveň dohlíží na celý proces a je přítomný v místě montáže po dobu realizace. 

Jelikož nám záleží na spokojenosti našich zákazníků, jsme k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu na info lince +420 773 166 661 a na servisním e-mailu info@hpenergy.cz, kde většinu požadavků řešíme obratem.

Podívejte se níže na následující kroky, jak získat nové tepelné čerpadlo, klimatizaci nebo rekuperaci během pár měsíců.

Nové řešení kvalitně a spolehlivě

Nový systém můžete mít již do 2 měsíců od odeslání poptávkového formuláře na této stránce.

1. Telefonní konzultace

Po odeslání poptávky na našem webu vás kontaktujeme ten samý nebo následující den na uvedené kontaktní údaje.

2. Osobní schůzka u vás doma

Během pár dní přijedeme na budoucí místo instalace navnímat vaše požadavky, zkontrolovat stav otopné soustavy a doporučit řešení.

3. Zaslání návrhu na míru

Jakmile budeme mít všechny potřebné informace z telefonní a osobní schůzky, z pravidla do 48 hodin posíláme varianty návrhu řešení.

4. Podepsání smlouvy o dílo

Po potvrzení vybraného návrhu řešení vám obratem pošleme smlouvu k podpisu se zálohou fakturou ve výši 20 %.

5. Příprava montáže a dotace

Na základě podpisu a platby začínáme realizaci s termínem instalace do 2 měsíců. Po celou dobu vás budeme informovat o průběhu realizace.

6. Montáž, revize a test

Během maximálně 5 pracovních dní, dovezeme tepelné čerpadlo na místo instalace, provedeme montáž s revizí a otestujeme celý systém.

7. Předání díla do užívání

Po dokončení realizace vám pošleme konečnou fakturu a předáme dílo do užívání. Od tohoto okamžiku získáváte záruku od výrobce.

8. Vyplacení dotace

Na základě dokončení prací a úhradě konečné faktury společně pošleme žádost o proplacení dotace z programu NZU přímo na váš účet.

9. Nadstandardní záruka

Ihned po předání do užívání vám začíná běžet záruka přímo od výrobce tepelného čerpadla. Nebo můžeme pomoci jako první my.